Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

2 пленарне засідання 18 сесії 7 скликання Полтавської обласної ради 22 грудня 2017 року характеризується відносно спокійним характером проходження. На розгляд депутатів винесено 41 питання.

На сайті обласної ради рішення оприлюднені в окремому розділі. Але встановити час оприлюднення документів неможливо. Наявна лише дата створення сторінки, на якій оприлюднюються відповідні рішення.

Серед 41 рішення більшість має відношення до затвердження програм та внесення змін до діючих програм.

Рішення Полтавської обласної ради №587 «Про затвердження обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки у новій редакції» вносить ряд змін до діючої програми. Серед виконавців - Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та ряд інших організацій (Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Полтавський регіональний центр інвалідів «Інваспорт», фізкультурно- спортивні товариства «Динамо», «Колос», «Спартак», «Україна», Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України).

Ряд заходів програми реалізовується у співпраці з неурядовими організаціями. Одним з виконавців заходів визначено Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету. Керівником значиться Удовіченко О.В., депутат обласної ради від ПП «Рідне місто».

Наприклад, у 2018 році передбачено проведення підготовки та участь спортсменів області різних вікових груп у спортивних заходах всеукраїнського та міжнародного рівня з олімпійських видів спорту. Придбання обладнання та інвентарю, спортивного одягу, взуття, аксесуарів загального і спеціального призначення. На дані заходи виділяється 7,4 млн. гривень, а один з виконавців є Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету.

У 2017 році Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету брало участь у реалізації двох заходів програми: «Впровадження соціальної реклами щодо пропаганди здорового способу життя, підвищення рівня культури харчування, висвітлення позитивного впливу на здоров'я людини оптимальної рухової активності небезпеки активного та пасивного тютюнопаління, вживання алкоголю та наркоманії висвітлення у засобах масової інформації, зокрема на теле-і радіопрограмах та залучення до пропаганди здорового способу життя громадські об'єднання, профспілки, роботодавців, державних та громадських діячів, відомих спортсменів та митців» (обсяг фінансування у межах бюджетних призначень,визначених рішенням про місцевий бюджет) та «Підготовка та участь спортсменів області різних вікових груп у спортивних заходах всеукраїнського та міжнародного рівня з олімпійських видів спорту. Придбання обладнання та інвентарю, спортивного одягу, взуття, аксесуарів загального і спеціального призначення» (обсяг фінансування 9,372 млн. гривень).

Інші питання з натяком на конфлікт інтересів стосуються умов оплати праці керівництвом обласної ради. Дійсного конфлікту інтересів тут не виникає, оскільки рішення стосуються загальних умов та безпосередньо не є підставами для виплати премії / допомоги.

Так, рішення №602 «Про внесення змін до рішення пленарного засідання сімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 14 липня 2017 року № 515 «Про внесення змін до рішення третього пленарного засідання першої сесії обласної ради сьомого скликання від 04.12.2015 року № 6 «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та умови оплати праці голови Полтавської обласної ради сьомого скликання»» дозволяє на період скликання виплату щорічно матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення голові обласної ради у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати у межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради. У разі коли на час відрядження голови обласної ради припали вихідні та неробочі дні, після повернення, за його згодою, дозволити надати інший день відпочинку у перший робочий день, що є найближчим до вихідного, або в інший період протягом календарного року.

Ідентичними по змісту є два інші рішення, що стосуються умов оплати праці першого заступника голови та заступника голови обласної ради №603 «Про внесення змін до рішення пленарного засідання сімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 14 липня 2017 року № 516 «Про умови оплати праці першого заступника голови Полтавської обласної ради»» та №604 «Про внесення змін до рішення пленарного засідання сімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 14 липня 2017 року № 517 «Про умови оплати праці заступника голови Полтавської обласної ради»».

 

 Аналіз здійснено у рамках проекту “Прозора рада: громадський моніторинг конфлікту інтересів” за підтримки Програми Розвитку ООН. Під час підготовки використано інформаційну систему Youcontrol