Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

11 листопада відбулася презентація результатів всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Проект на території Полтавської області реалізовувався АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень» та ГО ОПОРА за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Індекс публічності місцевого самоврядування вимірюється другий рік поспіль в Україні. У 2013 році вимірювання охопило 11 міст, а в 2014 році – усі обласні центри за винятком Криму.

Всеукраїнські результати показали низьку публічність обласних центрів України. Лише 2 міста мають задовільний рівень публічності та лише 2 міста непублічні. Усі інші обласні центри – а це 20 міст – мають низький рівень публічності місцевої влади. Жодне місто не є повністю публічним в Україні.

Найбільш публічними містами виявилися Івано-Франківськ (67%), Вінниця (63%) та Київ (58%). Непублічні в Україні лише Черкаси (37%) та Донецьк (34%).

 

Загальний показник Індексу публічності Полтавської міської ради склав 43%. Це сумарний результат публічності міського голови (52%), виконкому (50%) та депутатського корпусу (30%).

Нижче пропонуємо посилання на подію

Новини Полтавщини

Полтава на 17 месте в Украине по публичности органов самоуправления

Місто

Лтава

Полтавщина