Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Представник АЦ Бюро економічних та соціальних досліджень Вадим Штефан взяв участь у телепрограмі "Відверто про" ОДТРК Лтава. Тематика передачі присвячена питанню облаштування внутрішньо переміщених осіб у Полтавській області. 

Як виявилося, чисельність внутрішньо переміщених осіб на теренах Полтавщини неухильно росте. Лише за останній місяць їхня кількість збільшилася на 3 тисячі, загалом склавши 22 тисячі осіб. Забезпеченням внутрішньо переміщених осіб займаються, в першу чергу, волонтери. Тому постає питання взаємодії влади та волонтерів, виділення коштів на конкурсній основі на впровадження волонтерських ініціатив. Питаннями внутрішньо переміщених осіб у Полтаві та інших містах займається БО "Світло надії". Організація доклала чималих зусиль для адаптації переміщених осіб до місцевих особливостей та усунення стресових ситуацій. 

Як відмітив Вадим Штефан основні зусилля влада повинна направити не лише на забезпечення основних потреб внутрішньо переміщених осіб, але й на створення соціокультурного середовища для повноцінного розвитку людини. Це включає, серед іншого, забезпечення робочими місцями, задоволення культурних потреб тощо.

Збільшення ж кількості переміщених осіб у Полтавській області, зазначив експерт, повинно призвести до перегляду бюджетних показиків та збільшення фінансування, зокрема на соціальні видатки. Представники Кременчуцької міської ради підтвердили висновки Вадима Штефана, повідомивши про збільшення видатків на підтримку, в тому числі, бійців АТО. 

Повну версію телепередачі можнаподивитися на Лтаві, або на сайті (посилання з'явиться пізніше)