Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

 

Аналітичний Центр «Бюро економічних та соціальних досліджень» увійшов до переліку аналітичних інституцій, що мають вплив в Україні. Про це повідомляє сайт Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва».

 

 

Серед  аналітичних центрів, що працюють не в Києві експерти виділили:

 

 

Кількість згадок

Фонд місцевої демократії (Харків)

6

Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики (Дніпропетровськ)

4

Харківська правозахисна група Євгена Захарова

4

Одеський суспільний інститут соціальних технологій

4

Інформаційно-правовий центр "Наше право" (Львів)

3

Центр громадської адвокатури (Львів)

3

Не знаю

7

Інші

33

 

 

 

Також були названі: The Heritage Foundation, Center for International Private Enterprise,  Institute for International Economics,  САТО-Institute, US-Ukraine Foundation,  Brussels DGAP, Center for Eaastern Stud, Center for European Politicy, Studres, Аналітичний центр «Бюро економічних та соціальних досліджень» (Полтава), Асоціація дослідників державного управління (м. Одеса), Буковинська агенція регіонального розвитку (Чернівці), ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», ГМ "Опора" Дніпровський центр соціальних досліджень, Інститут стратегічних досліджень, Кіровоградська Асоціація „Громадські ініціативи”, Культурологічний часопис «Ї», Миколаївський дослідницько-аналітичний центр,  Міжнародний центр розвитку демократії, Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики, НІСД Одеси, ОБСЄ, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів), регіональні відделеня КВУ, Соціологічна група Рейтинг, ТОРО, Фонд Аденауера, Фонд Карнегі (США), Центр досліджень регіональної політики, Центр політико-правових реформ, Центр регіональних досліджень (м. Одеса), Центр стратегічних і міжнародних досліджень (США).

 

Найбільш корисною і затребуваною, опитані назвали, діяльність наступних аналітичних центрів:  Українського центру економічних і політичних досліджень ім. О. Разумкова, Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», Центру політико-правових реформ та Українського незалежного центру політичних досліджень.

 

Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» з 16 листопада по 3 грудня 2014 року провів експертне опитування представників влади – центральних органів виконавчої та законодавчої влади, місцевого самоврядування щодо їхньої  готовності до співпраці з аналітичними центрами, а також виявити чинники,  що заважають використанню результатів цієї діяльності. Всього опитано 65 експертів з провідних українських міст (Київ  - 37 експертів, Дніпропетровськ – 8, Львів – 6, Одеса-7, Харків – 7).  

 

Опитування ініційоване Міжнародним Фондом «Відродження»  та проходило в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів», яка реалізується МФ «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (SIDA).

-----

Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»  –  аналітична і просвітницька організація, яка  ставить своєю метою розбудову української держави, демократії, ринкової економіки  та повної інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури.

Ілько Кучерів,  засновник Фонду "Демократичні ініціативи"

Сьогодні Фонд «Демократичні ініціативи» належить до провідних  в Україні think tank, який концентрує свою діяльність на виробленні аргументованих пропозицій  для інстанцій, які ухвалюють рішення, а також  для громадськості у царині демократичної трансформації України та її інтеграції у спільноту європейських демократій.

Фонд був заснований  1992 року, а  2010-го названий ім’ям фундатора і  першого директора фонду Ілька Кучеріва (1955–2010), який зробив вагомий внесок у становлення України як демократичної держави, у розвиток української соціології та громадянського суспільства.

Нині керівником Фонду є кандидат філософських наук, соціолог Ірина Бекешкіна.