Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Аналіз рішень Полтавської міської ради, яка відбулася 15 вересня 2017 року, показав наявність кількох конфліктів інтересів. Конфлікт інтересів знайдено у депутатів міської ради А. Соколова, А. Матковського, В. Корчаки, Г. Сахна та І. Климко, відповідно і міського голови О. Мамая.

Найчастішим на даній сесії є надання права або зміна рішення про передання приміщень в суборенду. Ряд рішень передбачає зміну суборендаря комунального майна, яке передано у оренду ГО «Розвиток українського міста». Кілька змін суборенди стосуються приміщення кінотеатру «Колос» у Полтаві.  По суті відбулася звичайна зміна суборендаря. Засновником ГО «Розвиток українського міста» є депутат міської ради А. Соколов. Даного депутата стосувалося і питання продовження оренди ділянки на 5 років для ТОВ «Полтавська торгово-фінансова компанія».

Рішенням «Про затвердження розпоряджень міського голови» затверджено розпорядження про продовження терміну дії договорів оренди для ПП «Полтавське Бюро Технічної Інвентаризації «Інвентаризатор» (депутат міської ради В. Корчака).

Для ПП «Центр» (депутат Г. Сахно) погоджено поліпшення орендованого майна комунального майна та змінено призначення приміщення під роздрібну торгівлю продовольчими товарами, крім товарів підакцизної групи, з одночасним наданням дозволу на здачу приміщення в суборенду. Відбулося узгодження передачі комунального майна в суборенду.

ТОВ «ПОЛТАВА РЕАЛ ЕСТЕЙТ ГРУП» (І. Климко) отримало проекту розподілу території з метою визначення меж земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного будинку з прибудинковою територією та земельних часток для обслуговування нежитлових приміщень.

Цікавим є рішення щодо фінансування висвітлення діяльності Полтавської міської ради. Компанія ІРТ депутата А. Матковського отримала додаткове фінансування у розмірі 56 тисяч гривень. Але з рішення вилучено Філію НТУ «Лтава», частину виділених коштів на яку перерозподілено між іншими компаніями. Також у списку з’явився ФОП “Кушнір Ю.С.”.

 

Назва ради:

 

Полтавська міська рада

Сесія:

 

 

Загальна кількість рішень ради:

 

78

Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Полтава та фінансової підтримки засобів масової інформації на 2017 рік

від 15 вересня 2017 року

 

рішення передбачає перерозподіл фінансування на висвітлення діяльності Полтавської міської ради. Попередня редакція Програми прийнята 31 січня 2017 року. Передбачалося виділити 2 млн. 498 тис. 900 гривень на телебачення та радіомовлення (ТОВ"Телерадіокомпанія  "Інформаційно-рекламне телебачення Полтава" (ІРТ), ТОВ  "Студія "Місто", ПП "Полтава ТВ", ТОВ "Край-медіа", Філія Національної телекомпанії України "Полтавська регіональна дирекція "Лтава"), періодичні друковані видання (Редакція газети "Полтавський вісник", ТОВ "Газета "Вечірня Полтава") та інформаційні агентства (ТОВ "Інформаційне агенство "Новий день").

внесення змін до Програми 15 вересня 2017 року збільшило загальне фінансування програми на 30 тисяч гривень.

При цьому відбувся перерозподіл коштів та зміна виконавців Програми. Зокрема, Філія НТУ Лтава виключена зі списку виконавців, але з’явився ФОП “Кушнір Ю.С.”.

Конфлікт інтересів спостерігається у депутата Полтавської міської ради Матковського А., пов’язані з компанією ІРТ. Компанії у рамках Програми збільшено фінансування на 56 тисяч гривень.

Про затвердження розпоряджень міського голови

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 09.08.2017 № 57-р Про укладення договорів оренди

 

 

рішення передбачає затвердження розпорядження Полтавського міського голови, яким внесені зміни до договорів оренди в частині продовження терміну дії договорів на нежитлові приміщення комунальної власності міста, зокрема до 31.12.2019 за адресою Вул. Сапіго,6 площею 11,8 кв.м. для ПП «Полтавське Бюро Технічної Інвентаризації «Інвентаризатор».

Директором названого підприємства є депутат міської влади від БПП «Солідарність» В. Корчака

 

Даним рішенням затверджено передачу в суборенду ГО «Розвиток українського міста» частини нежитлового приміщення за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя, 22 (кінотеатр Колос), площею 562,8 кв.м, для ФОП Стовпівського С.В., під кінотеатр.

Одночасно скасовується дозвіл, наданий ГО «Розвиток українського міста», на здачу в суборенду частини нежитлового приміщення за тою ж адресою площею 562,8 кв.м, для ФОП Вергелес Т.А., під кінотеатр.

Засновником ГО «Розвиток українського міста» є депутат міської ради від ВО «Батьківщина А. Соколов.

 

Для ПП «Центр» розпорядженням міського голови змінюється призначення орендованого приміщення (вул. Героїв Сталінграду,30, площею 50,4 кв.м.) - роздрібна торгівля продовольчими товарами, крім товарів підакцизної групи, з 01.08.2017, водночас для цього приміщення надано дозвіл на здачу в суборенду для ФОП Войтенка С.А., під роздрібну торгівлю продовольчими товарами, крім товарів підакцизної групи, з 01.08.2017.

ПП «Центр» пов’язано з депутатом Полтавської міської ради Г. Сахном (Совість України)

 

Про затвердження розпоряджень міського голови

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 27.06.2017 № 49-р Про укладення договорів оренди

 

 

Рішення стосується питання надання приміщення в суборенду ГО «Розвиток українського міста» за адресою м. Полтава, вул. Гоголя, 22 (відоме також як кінотеатр «Колос»). Зокрема, дозволено зменшити суборендовану площу нежитлового приміщення ФОП Матказіній Т.С. з 101,0 кв.м до 26,2 кв.м, під буфет кінотеатру

В той же час даним рішенням надано дозвіл на здачу в суборенду ГО «Розвиток українського міста» нежитлового приміщення за тою ж адресою ФОП Вергелес О.В. площею 74,8 кв.м під кафе.

Засновником ГО «Розвиток українського міста» є депутат міської ради від ВО «Батьківщина А. Соколов.

 

Про затвердження розпоряджень міського голови

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 19.08.2017 № 61-р Про укладення договорів оренди

розпорядженням скасовується дозвіл для ГО «Розвиток українського міста» на здачу в суборенду частини нежитлового приміщення за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя, 22, площею 222,3 кв.м, для ФОП Малікової К.О., під кафе кінотеатру.

Це приміщення передається ФОП Клочко К.В. під аналогічні цілі.

Засновником ГО «Розвиток українського міста» є депутат міської ради від ВО «Батьківщина» А. Соколов.

 

передбачено погодити заявлені та виконані невід’ємні поліпшення орендованого майна, які неможливо відокремити від об’єкту оренди без завдання йому шкоди для ПП «Центр» на нежитлові приміщення комунальної власності, які розташовані за адресою: м. Полтава, вул. Героїв Сталінграду, 30, площею 69,7 кв.м, на суму 111 237,16 грн (без ПДВ)

ПП «Центр» пов’язано з депутатом Полтавської міської ради Г. Сахном (Совість України)

 

 

Про затвердження проектів розподілу територій, визначення меж або впорядкування існуючих землеволодінь та землекористувань у м. Полтава

рішення дванадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від  15 вересня  2017  року

 

Рішенням затверджуються проекти розподілу територій, визначення меж або впорядкування існуючих землеволодінь та землекористувань у м. Полтава (в частині визначення земельних ділянок чи земельних часток замовників).

під номером 11 у додатку до рішення значиться ТОВ «ПОЛТАВА РЕАЛ ЕСТЕЙТ ГРУП», належить Ірині Климко (Совість України) та пов’язане з міським головою О. Мамаєм. Передбачається розподіл території з метою визначення меж земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного будинку з прибудинковою територією та земельних часток для обслуговування нежитлових приміщень за адресою вул.Курчатова,3а (ІІ черга будівництва) у м.Полтава. Орієнтовна площа - 0,0020

 

РІШЕННЯ

від  15  вересня  2017 року

Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками

Рішенням продовжується право оренди земельної ділянки площею 0,0937 га по вул. Європейська, 60а, кадастровий номер 5310137000:15:011:0019 (землі житлової та громадської забудови), для експлуатації та обслуговування автостоянки Товариству з обмеженою відповідальністю «Полтавська торгово-фінансова компанія» строком на 5 років

Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтавська торгово-фінансова компанія" належить депутату міської ради А. Соколову, який є керівником та кінцевим бенефіціаром даної компанії

 Аналіз здійснено у рамках проекту “Прозора рада: громадський моніторинг конфлікту інтересів” за підтримки Програми Розвитку ООН. Під час підготовки використано інформаційну систему Youcontrol