Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

31 січня відбувся круглий стіл на тему антикорупційного законодавства, в якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування, експерти та науковці. Захід організовано Аналітичним Центром «Бюро економічних та соціальних досліджень» та Полтавською обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування в рамках проекту «Прозора рада» за підтримки Програми Розвитку ООН.

“Важливо, щоб наші депутати, які почасти суміщають обрану посаду із підприємницькою діяльністю чи роботою у виконавчій владі, розуміли проблематику конфлікту інтересів. Достеменно розібралися у специфіці електронного декларування та інших важливих нюансах в діяльності представницьких органів влади, де можуть виникати корупційні ризики”, – вважає керівник проектів АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень» Костянтин Донченко. Організація наразі працює над питаннями впровадження гарних практик у сфері антикорупції в діяльність місцевих рад.

“Громадське суспільство та місцеве самоврядування повинні діяти разом для подолання корупції. В зв’язку з постійними змінами у законодавстві й виникає необхідність час від часу проводити такі семінари для роз’яснення та обговорення проблемних питань”, – сказав у вступному слові виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук, відзначивши, що незнання законів не звільняє від відповідальності.

Перед учасниками семінару також виступили заступник начальника відділу юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Людмила Смотрицька, консультант-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції відділу юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Інна Шаповалова, доцент Полтавського юридичного інституту національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого», доктор юридичних наук Володимир Божко, заступник директора з наукової роботи Полтавського юридичного інституту національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук Олександр Лемешко, начальник управління майном обласної ради Сергій Сагайдачний, доктор економічних наук Григорій Шарий.

Учасники круглого столу обговорили питання про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів депутатів місцевих рад, розглянули зміни в законодавстві щодо електронного декларування та питання співпраці з громадськістю.