Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

9 липня 2020 року Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України провів чергову онлайн-зустріч у рамках підготовки нового плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». У фокусі уваги учасників були питання модернізації виробництва і розвитку інновацій, стимулювання підприємництва і створення робочих місць, забезпечення населення якісними і доступними продуктами харчування, захисту прав споживачів, підтримки сільського господарства. Ці питання обговорювалися в контексті визначення проблем, які можуть бути вирішені за допомогою інструментів відкритого урядування: доступу до відповідної інформації, взаємодії громадськості та органів виконавчої влади, забезпечення прозорості та підзвітності діяльності органів виконавчої влади, використання технологій та інновацій для забезпечення прозорості та підзвітності.

До онлайн-зустрічі долучилися представники інститутів громадянського суспільства, експертних, наукових установ та організацій, зокрема Всеукраїнської асоціації захисту прав споживачів  «Споживча довіра», громадської організації «Академія соціально-економічних ініціатив», аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень», Інституту аграрної економіки, Національного інституту стратегічних досліджень та ін. Також у заході взяли участь представники Мінекономіки та  МОН.

Керівник АЦ "Бюро економічних та соціальних досліджень" Вадим Штефан, який представляв Організацію в ході заходу, запропонував ряд пропозицій, зокрема  - забезпечення відкритості даних для  громадськості про наявність запасів продовольства, створення електронних інструментів доступу малих бізнесів до інновацій тощо.

За результатами зустрічі будуть підготовлені пропозиції щодо заходів, які можуть бути включені до нового плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».