Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В цьому році  активна громадськість Сенчанської територіальної громади Полтавської області подала дві ініціативи проєктів на конкурс обласної ради "Екологічні ініціативи".

Це проєкт - "Сенча – екологічно чистий, інвестиційно привабливий адміністративний центр Сенчанської сільської територіальної громади", за який проголосувало 67 жителів Сенчанської ТГ та проєкт  -  Облаштування території ОЗ «Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради» у стилі Еко", за який проголосували   - 105 жителів.  Головна ідея конкурсу - наявність реальної громадської ініціативи, яку фінансово підтримає бюджет обласної ради та місцевий бюджет. 

"Цього року громадськість Сенчанської ТГ вперше розробила і полала проєкти на обласний конкурс екологіних ініціатив. Ідеї проєктів були напряцьовані робочою групою з розробки Стратегії Сенчанської ТГ, у рамках проєкту "Екологічна Стратегія Сенчі" - зазанчив Вадим Штефан, керівник  Аналітичного Центру "Бюро економічних та соціальних досліджень".

Загальний бюджет поданих на конкурс заявок становив 200 тисяч гривень - з фінансуванням 50/50 коштами обласного та місцевого бюджетів.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety . Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу