Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Фахівці Аналітичного Центру "Бюро економічних та соціальних досліджень" продовжують реалізацію проєкту "Екологічна Стратегія Сенчі". 

Ключовим у цьому проєкті є активізація мешканців периферійних населених пунктів громади, виявлення їх поглядів тана реальну ситуацію у громаді та отримання пропозицій. 

24 червня 2021 року члени робочої групи  з Розробки Стратегії Сенчанської ТГ та експерти проєкту "Екологічна Стратегія Сенчі"  зустрілися з жителями сіл  найбілього стратостату громади - Вирішальницького.

 

В зустрічі взяла участь голова Сенчанської ТГ - Наталія Сліпухова, представники дептутатського корпусу, працівники виконкому.

 Пропозиції, озвучені у старостаті були взяті в роботу членами робочої групи з розробки Стрратегії громади.

Захід відбувся у рамках проєкту «Впровадження екологічних заходів Стратегії Сенчанської ОТГ» , що здійснюється Аналітичним Центром «Бюро економічних та соціальних досліджень» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety . Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу