Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

 

19 травня 2014 року представник АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень»  взяв участь в обговоренні проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції (щодо децентралізації влади)".

Проведення обговорень відбувається відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України "Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади", в рамках виконання доручення Віце-премєр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В. Гройсмана. Захід проходив в офісі Сектору представництва Держпідприємництва України у Полтавській області.

На заході були присутні директор РЕКЦ "Полтава-консалтинг" Костянтин Волков, юрист Полтавського регіонального центру підтримки підприємництва Ігор Олійник, начальник відділу інформаційно-ресурсного забезпечення та маркетингу територій Полтавського РЦІР Ольга Рощина, керівник проекту Аналітичного центру "Бюро економічних та соціальних досліджень" Вадим Штефан та завідувач Сектору представництва у Полтавській області Держпідприємництва України Олег Моргун, Керівник Полтавського Регіонального  Центру Інвестицій Дмитро Лєта.

В рамках обговорення були розглянуті питання розвитку малого підприємництва, формування стратегій розвитку регіонів, міст, районів, селищ та сіл в рамках єдиної стратегії розвитку держави, відповідальності та стабільності влади, уникнення конфлікту інтересів, розвитку національної ідеї та запровадження європейських стандартів демократії.

По результатах роботи вирішили підготувати пропозиції щодо механізму ефективної роботи органів виконавчої влади та надіслати для розгляду Держпідприємництву України.