Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

«19»листопада 2014 року о 14-00 в к.333 Полтавської ОДА , що за адресою вул.Жовтнева, 45, відбудеться круглий стіл «Розробка стратегії регіонального розвитку в Полтавській області: досягнення та перспективи».

Організатором прес-конференції є Аналітичний Центр «Бюро економічних та соціальних досліджень за підтримки Громадської ради при Полтавській ОДА.  Захід проводиться в рамках проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Аналітичним Центром «Бюро економічних та соціальних досліджень» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів, Інститутом громадянського суспільства, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Офісом Ради Європи в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Під час заходу у колі громадськості планується обговорити процес розробки Стратегії-2020 та виробити громадські пропозиції до  Плану реалізації (на 2015 – 2017 роки) до Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року.

 До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації, громадські активісти та всі зацікавлені особи.

Контактна інформація: 05030 56201 Вадим Штефан