Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

24 лютого 2015 року о 10-00 у приміщенні Полтавської філії Суспільної служби України (Соборний майдан 15)  відбудеться круглий стіл: «Громадський аудит використання бюджетних коштів на забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб у Полтавській області».

У рамках заходу планується обговорення громадського фінансового аудиту як дієвого інструменту взаємодії громади, органів влади та внутрішньо переміщених осіб. Будуть представлені результати моніторингу забезпечення фінансування потреб внутрішньо переміщених осіб у Полтавській області.

Проблемою, яка постає перед суспільством, є зростання кількості зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, що веде до зміни бюджетного навантаження на регіони України та необхідності перерозподілу наявних фінансових ресурсів. Полтавщина входить у число областей з високою кількістю переміщених осіб, загальна кількість яких у області на січень 2015 року становила 14476 сімей (22803 особи). 11084 сім’ям призначено допомогу. Кількість виплат грошової допомоги сім’ям становить 10095. Це вимагає від органів влади та місцевого самоврядування пошуку компромісу у збалансуванні фінансування запланованих та форс-мажорних заходів.

До участі в обговоренні запрошуються представники влади, громадських організацій та ЗМІ.

***

 Круглий стіл відбудеться у рамках проекту «Підвищення ефективності роботи з внутрішньо переміщеними особами - результат громадського фінансового аудиту» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».