Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

26 березня 2015 року о 13-00 у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського відбудеться «Ярмарок електронних послуг». На ярмарку представлять можливості своїх електронних сервісів Державна фіскальна служба, Пенсійний фонд, Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції та інші надавачі е-послуг.

Ярмарок електронних послуг – це можливість дізнатися про існуючі та майбутні послуги, які кожен може отримати через мережу Інтернет. Для громадян це економія часу та нервів, для влади – бюджетних коштів, для ЗМІ – відкрита та чітка процедура прийняття рішень.

Під час ярмарку учасники зможуть освоїти основні електронні сервіси, що діють на Полтавщині, особисто поспілкуватися з надавачами послуг та отримати консультацію, внести пропозиції, записатися на тренінг з е-урядування.

Захід є частиною проекту «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування», метою якого є розповсюдження інформації про наявні е-послуги національного та регіонального рівнів та, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, навчання різних груп населення користуватися ними, щоб ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати участь у прийнятті рішень місцевої влади, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі. 

До участі запрошуються представники влади, громадських організацій та ЗМІ.

***

 

Захід відбудеться у рамках третього етапу проекту «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування» на виконання плану дій впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд»» за підтримки програми «Бібліоміст», Фонду Білла і Мелінди Гейтс, Агентства США з міжнародного розвитку та Міністерства культури Украйни.