Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

АЦ Бюро економічних та соціальних досліджень як партнер  Міжнароднародного Центру перспективних досліджень (МЦПД) у Полтавській області за сприяння Полтавської обласної ради запрошує взяти участь у Регіональному круглому столі «Національний діалог: долаючи минуле, переживаючи теперішнє, будуючи майбутнє», що відбудеться 27 травня 2015 року у приміщенні Полтавської обласної ради

Реєстрація нижче

Конфлікт, що наразі триває на Сході України, є результатом дестабілізації зовнішніх гравців, які скористалися гетерогенністю (неоднорідністю) України як держави, зокрема її регіональними особливостями. Водночас, у світі існує значна кількість країн, які складаються з неоднорідних суспільств, але в той же час об’єднані в одну політичну націю. За роки незалежності політичні еліти та держава не спромоглася розробити політику національної єдності України, натомість використовували регіональні особливості для отримання електоральних переваг у конкретних регіонах. При цьому інструментом роз’єднання виступало історичне минуле країни, в той час як було відсутнє бачення майбутнього розвитку держави. Метою проекту «Ініціювання Національного діалогу в Україні» є зібрати пропозиції від усіх регіонів України щодо бачення майбутнього розвитку України як єдиної країни та розробити проект державної політики національної єдності.

Метою круглого столу є обговорення особливостей регіонального сприйняття історичного контексту розвитку України як держави, теперішнього конфлікту та в результаті дискусії й брейнстормінгу вироблення пропозиції від регіону щодо політики національної єдності та плану заходів її реалізації.

У якості есперта виступить директор з аналітичної роботи МЦПД Олена Захарова, що  представить присутнім  результати соціологічного дослідження, проведеного у межах цього проекту.

Так, за результатами дослідження, роз’єднує українців, передусім, корумпованість влади (28,9% опитаних), дії олігархів (28,8%), дії Росії на роз’єднання України (25,3%) та маніпуляція інформацією через ЗМІ (23,7%). У той же час більшість українців вважає, що примирити українців має влада (33,2%), ЗМІ (24,8%) й українські громадські організації (17,5%). Цікаво, що у рейтингу найбільших страхів українці зазначили війну з Росією (39,9%), безробіття (26%) та девальвація гривні і зростання цін (24,6%).

Круглий стіл відбудеться у межах проекту «Ініціювання Національного діалогу в Україні», що реалізується МЦПД за підтримки програми соціальної трансформації МАТРА Уряду Нідерландів.

Сайт Національного діалогу

 

Для участі у заході необхідно зареєструватися за даною ФОРМОЮ або за телефоном +380503056201 (Вадим Штефан)