Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

27 травня об 11 годині у приміщенні конференц-залу ОКІА «Новини Полтавщини» (вул. Жовтнева, 45 приміщення Полтавської ОДА) відбудеться презентація результатів проекту «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування ІІ раунд».

Захід організований Аналітичним Центром «Бюро економічних та соціальних досліджень», ПОУНБ імені І.П. Котляревського у рамках проекту «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування ІІ раунд» за підтримки програми «Бібліоміст» та Департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Проект «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування ІІ раунд» другий рік діє на території Полтавщини. У рамках проекту на базі бібліотек Полтавської області проводяться навчання з електронного урядування для представників органів влади, самоврядування, громадських організацій та населення громад. Основною метою тренінгів є підвищення рівня використання електронних послуг та удосконалення якості діючих електронних послуг. У 2014 році в рамках проекту було проведено 9 тренінгів, які охопили 25 районів Полтавської області.

До участі запрошуються представники засобів масової інформації, місцевого самоврядування, громадських організацій.