Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Сюжет телеканалу "Місто" про проект «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування». Текст нижче

На Полтавщині підбили підсумки проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування»

Тривав він з лютого по травень цього року. Усі ці місяці представників органів влади, самоврядування, громадських організацій та самих бібліотекарів навчали використовувати електронні послуги. У проекті були задіяні усі райони області, проте семінари проходили на базі бібліотечних закладів Полтави, Кременчука, Миргорода, Гадяча та Лубен.

2-й раунд проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» вже позаду. Його організатори – Аналітичний центр «Бюро економічних і соціальних досліджень», а також обласна бібліотека імені Котляревського та Департамент інформаційної політики і комунікацій облдержадміністрації – задоволені результатами проведеної роботи. За понад три місяці навчили близько сотні полтавців використовувати електронні послуги.

/Вадим Штефан, керівник проектів АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень»

Завдання проекту – співпраця на базі публічних бібліотек – майданчиків для діалогу між владою, громадою і бібліотеками/

Навчали представників органів влади, самоврядування, громадських організацій та самих бібліотекарів на базі книгозбірень Полтави, Кременчука, Лубен, Миргорода, Гадяча та села Піщане. Обирали, говорить Вадим Штефан, заклади, у яких є доступ до інтернету. На семінарах полтавців інформували, як за допомогою електронних ресурсів вирішувати свої буденні проблеми.

/Надія Микитенко, тренер інтернет-центру Полтавської ОУНБ ім.І.Котляревського

Використовуються такі послуги, як можливість обрахувати свою пенсію, допомогу по безробіттю, можливість звернутися до реєстраційної служби, а віднедавна – до єдиного державного реєстру/

Полтавців, говорять організатори проекту, найбільше цікавили такі питання, як електронний банкінг, сплата за комунальні послуги через мережу Інтернет та оформлення документів для виїзду закордон.

Марина Молька

телеканал Місто