Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Говорили про поняття "відкритості" та відкритість влади, інструменти демократії та до чого ще рухатися

В ефірі телеканалу "Центральний" експерт Аналітичного центру "Бюро економічних та соціальних досліджень" Костянтин Донченко та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

 

 

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Інфраструктура гостинності: як наші міста і самі містяни готові зустрічати туристів напередодні масштабних заходів?

Що включає в себе поняття «гостинності»? Які умови варто створювати для привернення туристів?

Які дії влади, профільних асоціацій, туристичного бізнесу мають бути напередодні Євробачення і Чемпіонату з хокею?

Як підвищити рівень гостинності самих мешканців?

Про це у ефірі Першого каналу Українського радіо говорили експерт АЦ "Бюро економічних та соціальних досліджень" Костянтин Донченко, голова Асоціації екскурсоводів Буковини Оксана Лелюк,  кандидат географічних наук, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ігор Винниченко та ведучий Українського радіо Дмитро Хоркін.

Прослухати передачу можна за посиланням.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Третій рік підряд у Полтаві проходить вимірювання індексу публічності місцевого самоврядування. У 2015 році міська рада стала передостанньою серед обласних центрів. Цього року ситуація змінилася - Полтава піднялася на 17 місце. Що змінилося, які сильні та слабкі сторони публічносі міської ради та що необхідно зробити. Про це - у телепрограмі "Акценти" Анна Іващенко говорила з заступником Полтавського міського голови Віталієм Нікіпеловим, депутатом міської ради Дмитром Петровим та експертом АЦ "Бюро економічних та соціальних досліджень" Костянтином Донченком

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Що таке евалюація та навіщо вона потрібна, яким є польський досвід розвитку місцевого самоврядування та чому поляки довіряють українцям). Про це у телепередачі "Акценти" говорять Костянтин Донченко (АЦ "Бюро економічних та соціальних досліджень") та Йоганна Конєчна-Саламатін (Інститут соціально-економічних експертиз, Польща).
Проект «Оцінка публічних політик в дії» реалізовувався в рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки демократії, що фінансується з коштів програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (DFATD).

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

До Вашої уваги запис телепередачі "Гість міста" на телеканалі Місто (Полтава) за участі депутата Полтавської міської ради Артема Чубенка (ВО "Свобода") та експерта АЦ "Бюро економічних та соцальних досліджень" Костянтина Донченка. Говоримо про публічність місцевого самоврядування, її вплив на роботу ради та плани щодо підвищення публічності у міській раді. Ведуча - Інна Безугла.