Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Надаємо звіт про діяльність організації за 2020 рік.

Доступний за скачуванням

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

До Вашої уваги результати вимірювання Індексу публічності Полтавської міської ради - 2016. Цього року методологія доаповнена згідно змін до законодавства та тенденцій розвитку місцевого самоврядування

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

До Вашої уваги публікація "Регіони України - 2016" присвячена соціально-економічним та політичним процесам регіонального розвитку у кожній області. Експерти АЦ "Бюро економічних та соціальних досліджень" працювали над аналізом Полтавської області. 

Ознайомитися з публікацією можна нижче

In the publication "Regions of Ukraine 2016" reviewed features of the social, economic and political development of the regions of Ukraine in 2016. Analytical center "Bureau of Economic and Social Research" worked on the analysis of the Poltava region. You can find text of publication below (in Ukrainian).

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Видання "Індекс публічності місцевого самоврядування: Кременчуцька міська рада" підготовлене АЦ "Бюро економічних та соціальних досліджень" у рамках всеукраїнського вимірювання Індексу публічості у 2015 році. 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Презентуємо видання "Індекс публічності місцевого самоврядування: Полтавська міська рада" підготовлене АЦ "Бюро економічних та соціальних досліджень" у рамках всеукраїнського вимірювання Індексу публічості. 

Видання стане у нагоді депутатам та кандидатам у депутати, небайдужим громадянам, громадським активістам, які хочуть покращити життя рідного міста. Викладені у виданні рекомендації є актуальними не лише для Полтави, але й для інших міст області та України.

Посилання нижче